BETONSEN BS25 TAM OTOMATİK BRİKET MAKİNASİ

Sorunuz
  • İlan Tarihi03.07.2012
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıTiciz.com
İletişim

İlan Açıklaması

2009 yılında Ankara'da kurulan BETONSEN BETON PARKE VE BRİKET MAKİNALARI,1 mühendis, 20 çalışanı, Ankara Ostim'deki 1200 m2'lik üretim tesisleri ile Türk sanayisine hizmet vermektedir. Şirketimiz faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlamış, sektörün birçok kuruluşuna beton parke briket makinası üreterek önemli anlaşmalara imza atmıştır. Bugün Ukrayna, Libya, Sudan, Kazakistan, Kuveyt gibi yurtdışı ülkelere de ihracat yapmaktadır. Üretimini ve satışını yaptığımız makinelerimiz kalıplara uygun olarak; briket, kilitli parke taşı, yol bordürü, su oluğu, çim taşı, dikdörtgen parke, hordi, asmolen, küp parke taşı, damla parke taşı, altıgen parke taşı, baklava taşı, karo taşı, s parke taşı, sinüs parke taşı ve mantar parke taşı üretebilmektedir. BS25 TAM OTOMATİK BETON PARKE VE BRİKET MAKİNASI 100-160 bar basınç aralığında hidrolik sistem tam otomatik PLC kontrollü makine ve beton santraline sahiptir. Bir baskıda 25 adet kilitli parke taşı üretimi yapan makinadır. Kuruyan ürünlerin tahta palet üzerinden toplanması isteğe bağlı olarak toplama robotu vasıtası ile otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir. • Hızlı servis ve yedek parça güvencesi • DIN ve TSEK normlarına uygun malzeme kullanımı • Kolay kullanım sunan program seçimi • Auto / Manuel seçim özgürlüğü • Eğitim süresi sonunda yetkilendirme sertifikası • Durdurma, bekletme ve kaldığı noktadan devam edebilme • Forklift ile taşıma seçeneği • 2 yıl mekanik aksam ve boya garantisi • İnternet üzerinden arıza giderebilme seçeneği • Düşük voltajlar direktifine uygunluk TEKNİK ÖZELLİKLER Vibrasyon vuruş gücü: 17000 kg Kumanda ve Elektrik Sistem: Siemens PLC sistem, Kontaktör : Moeller Termik : Moeller Siemens Marka Touch Screen Monitör Kilit parke kalıbı: Oksijen kesim ve CNC işleme Vibrasyon soğutma kapasitesi: 5500 m3/saat İstif robot pompa gücü: 6 kw Makine boyutları: 1,9 x 7 x 2,5 m BS500 Mikser: Karma kapasitesi : 500 dm3 22 kw Malzeme kum bunkeri: 8 m3 x 3 veya 4 ad. Malzeme taşıma bandı: 3 kw Harç taşıma bandı: 3,55 kw